Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bucketb0b

    őstag

    válasz Noddy #32775 üzenetére

    Ha te pl. Bronzeban vagy és úgy véled, hogy a te "reális" skilled Silver közepe max. eleje akkor nem is fogod egyedül lehozni, hiszen akkora különbség nincs a 2 osztály között. Egy Plat playernek nyilván ez nem jelent gondot bár teszem azt, ha nagyon retardált a csapat és mindenki mínuszban van akkor oda már ő is kevés egyedül szerintem. Ez egy csapatjáték és azonos szinteknél az az 1 afk/troll vagy csak simán gyengébb játékos azért tudja befolyásolni a fightokat és ez nem azon múlik, hogy ki tartozik oda és ki nem. Nekem is volt olyan szériám, hogy 10x nyertem zsinórban simán és volt olyan is, hogy 7x kikaptam, mint a szar. Azt sem tudom mondani rá, hogy rosszul játszottam, mert a lanem sokszor nem is én buktam el hanem bejött a jungeles és free killeket adott a midesnek pl. mert ő negyed hpval gankel meg diveol lvl4en.. olyan is van, hogy nagyjából egyenlő szinten voltunk egymással a lanen, de a többi lane viszont el volt bukva így nem mentem semmire ezzel. Volt olyan is, hogy agyon vertem a saját lanemet, de a csapat miatt szintén kikaptam illetve olyan is, hogy engem vertek el, de a csapatom miatt megnyertem. Ebben a játékban számít az egyéni teljesítmény, de ha a csapatodból hiányzik az, hogy ez bizony egy csapat és nem csak magadra kell figyelni adott esetben teamfightban akkor bukó van sajnos. Egy fecske sem tud nyarat csinálni ha az enemy van annyira intelligens és leesik neki, hogy hát bizony lehet, hogy a 12-2ben lévő Kata tol damaget és nem a full tank Nautilus őt felesleges focusálni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák