Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • freddirty

    senior tag

    válasz Har_melin #304 üzenetére

    Szia, huh nem is tudtam hogy egy GT710-el toltad a POE-t. Full respect. Szerintem elég combos összeg lenne egy teljesen új PC nem biztos, hogy egy átlagbérből kijönne egy jó új PC és hozzá mondjuk egy használt videokártya. A GT710 után akár egy használt 1660s is elég nagy ugrás lehetne, 50-60k-ért. Bár régebben játszottam a Last Epoch-al de elég hardverigényes volt. De végülis elfutott 1080p-ben a 1060 vagy 1660s kártyáimmal. De messze nem olyan jó az engine mint a POE alatt. Vszleg ezért sem lehetséges rendes endgame zoom-zoom build, mert még ha a mechanika lehetővé is tenné a game engine megfeküdne egy nagyon gyors kari alatt. Részemről ez az egyik ok ami miatt már nem játszom a last epoch-al. Szinte csak egy build van ami valamennyire gyors és endgame-ben a trashmobot úgy ahogy letakarítja. (A másik, hogy nagyon hiányoznak a változatos POE like liga mechanikák az endgame-ben, hisz semmi más nincs csak a monolitok futása. Ha lenne 3-5 monolitokon felugró speci kontent akkor változatosabb lehetne.)

    fred

Új hozzászólás Aktív témák