Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • batagy

    őstag

    válasz spammer #586 üzenetére

    Nekem ez speciel sokára, 1 hónap alatt érkezett meg.

    Ha a rögzítés nem gond, akkor ok.

    Még annyit az általam linkelthez, hogy bár csavarozható a vinyó, de a 4 db hozzáadott csavar picit hosszabb mint kéne. Előszörre egy Toshiba vinyót raktam bele, de a kis csavarokat nem tudtam teljesen becsavarni mert a Toshibában nem volt olyan hosszú a menet. Így aztán a fedlap nem tudott rendesen rásimulni, bepattanni, mert a csavar feje eltartotta.
    Aztán egy Samsung vinyót tettem bele, abban a menet hosszabb, azt gond nélkül bele tudtam csavarozni. Persze ez csak csavar kérdése, csak pont ilyen menetűt és süllyesztett fejűt, ilyen rövid méretben nehéz találni.

    Ez a másik, amit most linkeltél, ilyen tucatjával van az Ebay-jen, ezeket én azért nem preferálom, mert az USB csati rajta nem Mini-B, hanem rendes nagyméretű Type A, persze nincs azzal gond, bizonyos szempontból jobb is, erősebb, de a normál USB-s rackeken általában a Mini USB csati a megszokott.

    Linux-szal nem lesz gond, mennek ott is.

    Az, hogy 1 db USB vagy 2 hajtja meg, csak a vinyótól függ, annak áramfelvételétől. Az említett ST920217AS már nagyon régi vinyó, a speckó szerint 1 A kell neki, de eszerint 1.2 A, szóval úgy nézem ennél a vinyónál majd mindkét USB csatit be kell dugni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák