Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz jeni #2535 üzenetére

    Le kellett volna először írni, hogy milyen chip, milyen firmware-t akartál rátenni, miket állítottál be, minek akartad frissíteni stb. :F

    Viszont az infókból és ebből a screenshotból is tisztán látszik pár dolog:

    • PID: 1153 —►alapból nem frissíthető...a fenti 2 tesztben direkt utaltam rá, még screenshotokat is betettem.
    • Fw Browser:110726_00_00_00—►látszik, hogy nem komplett firmware-t töltöttél le, csak az MP Toolt magát és arra akartál egy flash-t nyomni. Mert, ha frissítés, akkor alapból látszik ott az újabb firmware [link].
    • Device Info: O —►minden be van kapcsolva, ami elég fura. Gyárilag biztos nincs bekapcsolva minden, ha frissítés, akkor a 2 említett oldlalon lévő firmware-ek csak a HS= HDD Standby opciót kapcsolják be.
    "ASM1051 VID: 174C, PID: 55AA Tray: AS2105" - ezt mi alapján állítod, mert MP Tool alsó sora (az a lényeg) pont cáfolja?
    "hogy error üzenet volt közben" - sikeres firmware update esetében 3 db PASS üzenet jelenik meg a folyamatjelzőn. Ha sikertelen, akkor 3 db FAIL, vagy eleve le sem fut és hibaüzenetet dob.

    Korábbi infók alapján az IB-268StU3 ASM1153E chipes és 55AA a PID. Ehhez az a firmware kell, amit én is bemutattam a fenti 2 tesztben. Viszont az alsó sor nálad 1153, ami fura...ezek szerint van 55AA és 1153 PID azonosítós is. Már, ha valóban 268StU3 és tied is ASM1153E chipes? Viszont, ha tényleg 1153, akkor eleve nem tudsz vele semmit csinálni. :(

    (#2537) batagy: újabb MP Tool jó ötlet, illetve a computerbase oldalán benne a firmware pakkban a 2.1.20.1 verzió. De, ha 1153 a PID, akkor eleve felejtős a dolog.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák