Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz Bélabácsi #1371 üzenetére

    Case Logic valóban nagyon jó márka általánosan ilyen kiegészítőknél, de azért érdemes megnézni többi gyártó kínálatát, akár eBay-en is, mert van akinek egyik-másik éppen praktikusabb lehet.
    soft tokokat én annyira személy szerint nem favorizálom, pl. VHS-101 is kicsit "vékonynak" tűnik nekem. Egy leejtésnél nem tudom valóban annyit csillapítana-e rajta a szivacsos szerkezet, lehet...?
    hard tokok valóban nyomást is jobban bírják, de azért a leszorítóguminak, stabil rögzítésnek hála, kisebb ütődést, esést is kibírhatnak.

    Illetve védelemnél fontos, h magának a külső rétegnek is legyen ütéselnyelő hatása, rugalmasan deformálódjon (soft), de az is jól jön, ha "rugózik" a belsejében az eszköz (hard, v WD Nomad), ezzel is csillapítva, a keletkezett mozgási energiát.
    Minden esetre 2,5" külső vinyókhoz mindenképpen ajánlott egy ilyesféle tok beszerzése. :K

    Azért jók ezek videók nosztalgiázni, régi speciális mintázatú Passportok, illetve promónal is elmennek, mert azt pakolták mindbe. :) A külön ezekhez gyártott Nomad Ruged Case is sokat kibír, itt próbára is tették rendesen...[LINK] ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák