Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fireman123

    őstag

    válasz Yany #267 üzenetére

    én is beszéltem több könyvelővel is, ...és ez a bányászat KATA-s dolog sem kerek :( . Kinek állítasz ki számlát? ...nyilván a poolnak kellene, de annak nem tudsz és nem is tőle jön a kiállított számla ellenértéke fiatban, ...kiállítasz pl. a Krakennek vagy Coinbase-nek mert végülis onnan jön a fiatod (számla ellenértéke), de nem neki szolgáltattál (pl. adatfeldolgozást) hanem a poolnak.

    A facebook "bányász csákány" csoportjában írta valaki, hogy Ő az amerikai Coinbase-nek (vagyis a Payward Inc.-nek) állít ki Katás számlát adatfeldolgozásról, azért nem a londoninak mert az eu-s és kellene az adószáma amit nem talált, az amerikainak meg nem kell az adószáma a számlára, ...de ez is sántít, mert hiába az amerikai Coinbase-nek állítja ki a számlát, a fiat az angol Coinbase-től érkezik :F (gondolom két külön cég, még ha egyik a másiknak leánya is, vagy valami hasonló)

    Nagyon zavaros ez az egész, ha ellenőrzést kapna az ember Kata-sként, szerintem bukna ez a bányászat elszámolás Katára :((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák