Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • netguru

    csendes tag

    válasz ottoyes #1412 üzenetére

    Ma érkezett meg a Pannon Ügyfélkapcsolati osztály, egyedi igénykezelési csoportjától a válaszlevél, az emailben 2008. dec. 17-én és levélben dec. 23-án továbbított azonnali felmondásomra.
    A probléma csak az, hogy a levél tartalma, nem az én azonnali felmondásomra vonatkozik, hanem egy általános tartalmú levél jött, amelyet vélhetően a legtöbb "extrém internet felhasználó" megkapott, aki kérte hűségszerződése következmények nélküli megszüntetését, miután tapasztalta, hogy internet elérésének sebességét lényegesen csökkentették, egy nem igazán definiált nagy adatmennyiség letöltése után.
    Én ugyanis az ÁSZF módosulására hivatkozva kértem a szerződésem azonnali megszüntetését.
    Végeredmény u.a., ma megszabadultam kevenc mobilnet szolgáltatómtól, persze én úgy értelmezem, hogy a szerződésem dec. 18-ával szűnt meg, hiszen én akkor mondtam fel, jogoasan. Nem vagyok hajlandó a mai napig tartó időszakra semmilyen díjat fizetni, figyelemmel arra, hogy a rendkívüli felmondás szabályainak megfelelően, a szolgáltatást a felmondástól nem vettem igénybe.

Új hozzászólás Aktív témák