Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sanyi.il

    aktív tag

    válasz demars #3046 üzenetére

    jót néztél ki igen, van egy ára... :DDD

    lényegében nem illik, szerintem, de ha becsomagolod személyre szabottan, viccesen/romantikusan, akkor senki se fogja tudni, hogy teszter :)

    egyébként meg senkit se érdekel, hogy teszter vagy nem, esetleg az elkényesztetett tiniket :))

    [ Szerkesztve ]

  • EG0

    aktív tag

    válasz demars #3046 üzenetére

    Ezzel a "mit illik"-kel mindig bajban vagyok. Ha amolyan kötelező ajándékot kell venni vadidegennek, akkor kap valami tök személytelent és kész. Szerencsére ez ritka.
    Ha már személyre szabottan választok illatot valakinek, mert úgy gondolom vagy tudom, hogy szeretni fogja, akkor én illatot ajándékozok és nem csomagolást. Egy minőségi parfüm akkor is drága, ha "csak" teszter, szóval még soha senkin nem jelezte, hogy "mi van, nem volt plusz két ezred a rendes fóliás, dombornyomott csomagolásúra"?
    Magyarul az én véleményem szerint a magyar realitásokon belül, ahol a fizetésekhez képest jelentős tétel egy minőségi illat, meg lehet venni a tesztert. Ha meg valaki ennél idegenebb, az kap egy x Forintos vásárlási utalványt és azt vesz magának, amit akar.

    Ehhez kapcsolódó téma, hogy mennyire kötöd az ajándékba kapott illatot az ajándékozó személyéhez, főleg ha olyat kaptál, amit korábban még nem használtál. Pl. elmész-e randizni olyan illattal, amit az ex barátnődtől kaptál?
    Én nem. Nekem már az is kicsit kellemetlen, ha egy társaságban egy csaj vonzónak tartja a rajtam lévő illatot, amit egyébként barátnőtől kaptam. ("Köszi, barátnőm szerint is vadító"? Ehh.)
    Ezzel kapcsolatban amúgy is követem az edd-meg-amit-főztél elvet, tehát ha valakitől kapok ajándék illatot, akkor a társaságában azt fogom használni, pl. közös programokhoz.

    Amúgy az iParfümériának szép nagy raktárközpontja van, ha jól látom, Csehországban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák