Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • geotigris9

    tag

    válasz Napfénysüti #84812 üzenetére

    Belsővel volt gondom nem volt tartalék nálam úgy voltam bringázni, nem teljesen emlékszek a részleteire már. Defekt defekt volt cseles-féle több helyen volt lukas az - az igazi szopórolleres volt a végén megkoronázva azzal, hogy Conti.guminak széttört a perstás szelepje mint később kiderült. Szóval bringa tologatás volt az állomásra aztán vonatozás haza felé termesztésen késő éjszakai órákban történt az eset, otthontól olyan 40 km távolságra. Az órás tologatás meg SPD országúti cipőben ráadásul... /talán le is vettem a cipőt, mert stopliban/stoplin/ gyalogolni nem a legjobb módi, de ezt lehet keverem egy másik sztorival nem tudom itt vettem-e le a cipőt vagy itt is .. :N /

    Montinál meg olyan megtapasztalásom volt, hogy egyszerűen kettétört a szelepsapka egy idő után megrepedt a teteje aztán széttört.

    Nem tudom mind két esetben milyen volt a belső kategória terén, de akármilyen gyártónál nem szívtam így. Nem hiszem pl. hogy külön más műanyagból gyártanak szelepsapkát egy azon márkánál a felső vagy alsó vagy akármilyen kategóriához.

    Ezek az esetek egy életre elvették a kedvem, hogy esetleg külsőben is kipróbáljam a márkát anno.
    (Még ha csak egyszer lett volna vele probléma. Ja igen több ilyen sapkám is széttört.)
    Úgy vagyok kerülöm messziről, persze lehet, hogy jó lehet külső pl. Contiban, de ha még ingyen is hozzám vágnának valami "jó" Continentált nem raknám fel se belsőt sem külsőt, mert a negatív érzés az megvan és azon járna az agyam mikor lesz valami geb@sz vele.

    Akinek meg bejött az használja lelkem rajta.

    (#84859) zack Másod sisakra most nem költenék 10 e. + most.
    De nem tudnék beszerezni a spéci sisakból amim van új darabot. Ugyanis én vettem meg az országban az utolsó példányt belőle anno. Vigyázok rá meg minden, de ha bukok nem bánnám ha nem az törne rommá ha nem a másod sisakom. Nem igen láttam sem előtte sem utána hasonló bukót a piacon. Amibe ilyen szinten volt integrálva egy komplett világítás. Kis tömeggel párosítva.

    [ Szerkesztve ]

    ((( Hallgass Szabad és Független Tilos Rádiót FM90.3./Tilos.hu Mert megéri! )))

Új hozzászólás Aktív témák