Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 6030D

    Ármester

    válasz Vasinger! #82818 üzenetére

    De, kb havonta gondolkodunk rajta, csak ebben sincs egyetértés, mint minden másban. :D Tekerés legyen, vagy sörözés, Bp vagy vidék, ha tekerés, akkor ugye megosztódik még a terep és aszfalt között is.
    De szerintem legyen a Dunakanyarban (bal part!), az olyan szép hely. :DDD

    (#82820) zack: attól függ, hol akarod használni, meg milyen beállításokkal. Én inkább 2,2-t tennék fel a tiédre, vagy nagyobbat, ha elfér. Gondolom úgysem az lesz a lényeg, hogy felfelé milyen gyors vagy, hanem hogy lefelé stabil legyen.
    Ha aszfaltozni is akarsz vele, akkor 2,2 Race King, ha inkább erdő, akkor X-King vagy Mountain king. (vagy ezekhez hasonló egyéb márka).

    (#82822) Runner_fxr: jó ez, csak valami "él"-t rakhattak volna bele, így olyan, mintha gyurmából lenne. :) A nőies cuccokra meg érdemes rákeresni, szerintem sokan a fél veséjüket odaadnák érte... remélem. ;)

    Hasaggymeg: látom neked is jön a hírlevél, én is most akartam iderakni. :) A lánc még hagyján, mert a sima víz nem szedi le a normális olajt, de tuti minden forgatási nap után ripityára szedték a bringát, mert állt belül a víz. Onnan tudom, hogy lassan egy hónapja az enyém is darabokban van a váci jeges-vizes "mosás" után. :(((
    A lábad csak az elején fázik a vízben, utána már nem érzed... a fekete bringás hozzászólásra meg azt hittem, megint csöcsök lesznek, de csalódnom kellett. ;]

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Új hozzászólás Aktív témák