Keresés

Hirdetés

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

  • Mozgásban az Industria II

    gp A PC-re készülő folytatásról egyelőre nem tudjuk, hogy pontosan mikor érkezik.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Hasaggymeg #81820 üzenetére

    Vettem egy Cube rövid gatyát, eredeti, Team verzió, 30K, az első felvételnél leszakadt a patent. Kicserélték, ez már jó, viszont a tépőzárja olyan gyenge, hogy kb leesik rólam, mert nem tudom a derékbőségét megfelelően beállítani, pedig jó méretet vettem. Már bánom, hogy nem egy Endura-t vettem. Szerintem meg is próbálom eladni, mert nagyon nem tudom megkedvelni.

    zack: A Scott sem éppen egy olcsó márka, nem is rá gondoltam amikor az alternatívát említettem, bár hozzáteszem, nekem szimpatikusabb mint a KTM.
    Egyébként meg ha már prémium gyártó, előbb adnék sok pénzt egy Mondraker-ért, Santa Cruz-ért, Intense-ért, Yeti-ért, Evil-ért. És még sorolhatnám, mint például egy KTM-ért. A motorsportot meg ne keverjük ide, az például az egyik ok ami miatt divat márka lett a KTM kerékpárban is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák