Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pttypang

    veterán

    válasz Hasaggymeg #65729 üzenetére

    Epp tegnap talalkoztam vele az egyik fiokban, a kerekparhoz vasarlaskor adott csengovel, gondolkodtam is rajta, hogy feltegyem, szerintem ezt most meg is ejtem, lusta vagyok mar megszolalni is altalaban, hogy bocsi, engedjetek el, mikor egymas mellett tekernek 15-el a kerekparuton peldaul es persze nem veszik eszre, hogy beesek mogejuk a 2.0-as gumikkal, mert ugye alig van hangja, csak kb mint egy autonak :D

    (#65732) Tothgera30

    Ha a sajat eredmenyeiddel "versenyzel" akkor nem igazan van baj vele, nekem peldaul a napi iskolaba jarashoz ev kozben sikerult egy jo kis utvonalat talalnom, ahol egy murvas uton kell lefele mennem, par kanyar, macskako is van benne, tok jo, hogy latom, mikor milyet mentem rajta es hamarabb is beerek :D
    Az, amikor orszagutisokat elozok meg egy adott szakaszon idoben, meg csak mellekes :D
    A havi egy telerest, amikor valaki 10-es atlaggal elgurul a boltba mondjuk tenyleg nem sok ertelme van lemerni.

    Vegre legalabb tudom, mennyit megyek a lanccal, mikor olajoztam, mennyit mentem eddig a gumival, ezzel is versenyzek magammal, hogy mennyire tusom esszel hasznalni ezeket, hogy kesobb kelljen cserelni meg legalabb rendszeresiteni tudom a karbantartast :D
    [en elvileg a fb nemzedekbe tartozom mar a 22 evemmel, de reszletkerdes]

    [ Szerkesztve ]

    Everybody lies.

Új hozzászólás Aktív témák