Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Real Ghoost #45915 üzenetére

    A baromi olcsó az tényleg az, aznap csaptam le rá ahogy felkerült a hirdetés. Másnap már fent se lett volna.
    Kerékpár árában kaptam meg, az elektromos rendszer nagyjából grátisz volt.
    Egyébként szerintem 300-400k körül érhet. Ennél lényegesen olcsóbban jutottam hozzá. :)
    Volt már egy ennél sokkal komolyabb felszereltségű Ghost ebike-om, annak az elektromos rendszere kutya f@sza ehhez képest, mind erőben, mind hatótávban ez sokkal jobb.

    Itt értünk fel normafára, kb 6km folyamatos elég meredek emelkedő, az aksin szinte meg se látszott, hogy merült volna valamit, úgy 95%-os volt a töltöttsége. Ugyan ez a manőver a Ghost ebike-val majdnem felére leszívta az aksit. Szóval vannak különbségek. Egyébként szerintem ma már nem elérhetetlen a minőségi ebike, kezdenek beszivárogni a Magyar használt piacra. Külföldön rengeteget adnak el. Normafán is 3 elektromos bicajt láttam tegnap. Persze itt is mint a többi használt hirdetésnél vannak jó vételek, meg vannak túl árazott bringák.

    Reméljük baleset mentes lesz, a barátnőm még csak most kezdett el montizni, de nagyon ügyes volt. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák