Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz Napfénysüti #294587 üzenetére

    Télen amikor sötét van, 0% fényerő is bőven sok, de az még szürkületben is teljesen használható, bár én nem nagyon szoktam állítgani, hanem hagyom 50%-on, az még ilyen verőfényes napsütésben is látható. Oké, a 100% kényelmesebb, de még sosem volt láthatósági problémám az 50%-al sem.

    A dark mode amúgy háttérvilágításos kijelzőn nem ad hozzá az égvilágon semmi extra időt, az csak Amoled kijelzőn hoz, szóval azt nyugodtan visszakapcsolhatod.

    Pár hete volt egy a tiédhez hasonló merülésem, 8ó15p-et ment a Karoo összesen (kijelző), és 25% maradt az akkuban, a teljesen normális beállításaim mellett (50% fényerő, pedál+sebesség+HR szenzorok, végig navigáció, hotspot csatlakozás telefonhoz, és live tracking).

    Szerintem 10 órát kibír ilyen beállításokkal, és ha az ember átállítja energiatakarékosra, hogy lekapcsolja a kijelzőt, amikor nincs esemény, akkor még többet. 10 óránál hosszabb utakat meg szerintem kevesen és kevésszer csinálnak a topikban, de még akkor is ott a lehetőség, hogy valami ultrakicsi powerbankra csatlakoztassa az ember.

    Valószínűleg ezért kezdték leárazni a Karoo3-at is. Persze, tényleg jobb, nekem is kellene, de a K2 is elég jó, és ahhoz képest meg nem akkora előrelépés.

Új hozzászólás Aktív témák