Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz Hasaggymeg #292314 üzenetére

    Jó, hát tegnapelőtt 86.7 km/h-s átlagot mentem 178.1 km/h csúcssebességgel, mindezt betegen :D Igaz, el volt állítva a kerék körmérete a komputerben :) És tudom, hogy van, aki magasra álllítja az auto pause sebességet, és azzal is javítja ezt.

    #292315 dom1n0: köszi, így már mindjárt érthetőbb. Az okozza bennem azí értetlenséget, hogy miközben az emberek többsége mellett elmegyek bringázás közben, és nem csak a commuterek mellett, olyan messze vagyok a 30-as átlagsebességtől, hogy teljesen elérhetetlennek tűnik.

    #292316 (ex)Cat: dehogy vettem lenézésnek, és tudom, hogy a singlespeed-es srác írta először a 25-ös átlagot, csak te múltkor mentél egy szépet, gondoltam megkérdezlek téged, te biztos tudod, hogyan kell ezt érteni. Kb 30-at én is tudok kb síkon tartani, de én ilyen nagyon kanyargós meg szintes utakat megyek általában. Ha ekkora a különbség egy országúton menésnél, akkor értem a dolgot.

    #292317 .LnB: köszi, kezdem érteni, hogy nektek hogy jönnek ki ezek az átlagok, és valószínűleg a legnagyobb különbség az út fajtájában van, magyarul kevés kanyar, kevés lassítás, és full aszfalt. Én meg nagyon nem ilyen utakon megyek.

Új hozzászólás Aktív témák