Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Tin #283368 üzenetére

    Bőven elég is, nem napi szinten akarok ezzel szórakozni, rendezvények alatt a kis kempingemmel fesztiválon belül 2 javítás közben betolok napi 10-et olyan terepen és annyi ember között, amit elképzelni sem tudtok :DDD És ezt évek óta nyomom.
    Ez arra kell, hogy a heti 3 futást kivegyem, de mégis mozogjak lábikóra.

    mauimagic: Szerintem valakinek a hozzászólását olvastad össze, mert én biztosan nem akarok hegyi kerékpározni, szerencsére ezt nem is írtam, ennek lényegében az ellenkezőjét inkább.

    Arra várok megerősítést, hogy a piacon amúgy kapható használt cuccoknál, amikre kapugarancia van, legalább annyival előrébb vagyok-e, hogy nem kezdem nulláról építeni a bringát is, amihez nincs kedvem.

    Ha ez az 50k Aldis laptop, akkor az a gond srácok, hogy ez az ár még bőven tud feleződni, sőt, ergo vagy nagyon béna a hasonlat vagy sznoboskodunk. Ami nem gond, de akkor akinek itt 1 misi alatt van gépe, most jelentkezzen, mert megmondom mit vegyen :B

    Maximum1: Oksi, megnézem ezeket is.

    Az is szaktopik, vagyis hát volt, amíg olyanok vitték akik vagy 20 éve keltek-feküdtek a laptopokkal. Én jelenleg a használt piaci vasakon lévő alkatrészeket bruttóztam be. Váz nyilván sokadlagos, nem downhill a cél, a matek meg azt adta ki, hogy lebontva az sem jobb, de cserébe gari nélkül random km-el veszek valamit. Ami mondjuk ki, 90%-ban sántítani fog.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák