Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dom1n0

    senior tag

    válasz MPowerPH #282810 üzenetére

    Az a gond szerintem, hogy itt a 25mm tubeless szinten szerintem azert necces, mert eleg magas nyomast kell megtartanod. Ezzel kb az elonyet el is vesztetted nagyreszt. :(
    Szerintem az egy jo kombo ami rajta van, egy annal is jobb meg mar 700k (pl swiss side)…
    Inkabb vegyel belole benyat es menj at ausztriaba meg szlovenekhez gurulni hetvegen :D
    Nekem a bicot amit szeretnek venni, nagyon alap szettel kuldik, igy kb tenyleg venni kell ra, de szivem szerint nem tennem egyelore. :)
    Egy normalis szett mar boven 1200 euro felett megy, egy komoly meg boven 2000eur sajnos. Aztan hogy foleg egy jo zipp utan megerzed-e… Placebo szinten biztos :DD

  • SteveAd

    tag

    válasz MPowerPH #282810 üzenetére

    Elhiszem, hogy ennyiert zaklat, mert ujan ugyanez a kerek 1700 euro. Igaz, az mar a tubeless valtozat, meg a tied megiscsak valamennyire hasznalt (fekfelulet).

    Kerdes, hogy konnyiteni akarsz vagy maradnal az aero profilnal. Marketplace-en 360-ert arulnak uj Campa Borat (fel kiloval konnyebb a Zippnel, de nem aero). 280-ert meg felig aero Campa Bora szinten hasznaltan.

    A szingot felejtsd el hobbi celokra, mar a profik is csak max. versenyen hasznaljak evek ota (edzesre nem). Akkor mar inkabb tubeless, de a keskeny gumi (nagy nyomas) miatt az is kicsit maceras lesz.
    A TPU leginkabb a sulycsokkentesre lesz jo, de ha maradsz egy relative nehez aero kereknel, akkor ez szvsz nem akkora prioritas. Es minden pozitiv velemeny melle azert lehet olvasni mindenfele problemakrol (a draga Aerothan/Tubolito stb. belsoknel is, nemcsak a RideNow stb. olcsonal). 25mm-es gumihoz en evek ota hasznalo a Schwalbe SV20 extra konnyu belsoket (filleres darab, 65-70 g, tartossagra nem panaszokodom)

Új hozzászólás Aktív témák