Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ixion77

    őstag

    válasz jjeahh #272877 üzenetére

    Pont ugyanígy tapasztaltam én is. Bikemailorder, bike-discount, fahrrad.de, amazon.de, aboutyou, bresser.de mind jó vagy kiváló szolgáltatást nyújtottak. A legneccesebb eset az volt amikor az Amazon nehezményezte hogy nem kapott vissza egy nagy értékű csomagot. De chaten elérhetők voltak, írtam hogy ez a nyomkövetési szám amin feladtam, nézzenek utána, mire elnézést kértek is további kellemes vásárlást kívántak.
    A bikeinn-nél olyan tapasztalatom volt amiből egyértelmű volt hogy halvány gőze sincs az ügyfélszolgálatosnak a biciklikről, meg a visszaküldés is igen drága, ezért onnan csak olyat rendelek, amit biztos hogy megtartok.
    Az Alltricks meg... Minősíthetetlen. Egészen hihetetlen amit művelnek. El kellett volna olvasnom a trustpilot-ot rendelés előtt. Persze nem azokat az 5 csillagosokat, amik szerint "megkaptam a szemüveget amit rendeltem, szuper". Még a belföldieiknek is van velük baja bőven. "Their after sales service is non-existant!" - kb. ennyi a lényeg. Mindegy, én megszívtam, lényeg hogy most már ti tudjátok, ennek megfelelően (ne) rendeljetek tőlük.

    [ Szerkesztve ]

    "Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

Új hozzászólás Aktív témák