Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HEAHEA

    tag

    válasz xavix13 #272136 üzenetére

    Szervusz! Ahogy látom, inkább montisabb kategória felé kacsingatsz. Nemrég lett nekem is egy Trek Marlin 7-es, ha visszakeresel az utóbbi hsz.-eim között megtalálod. Nem ez az egyedüli bringa, csak van ahol jobban éreztem a gravelem határait.A másik kiszemeltem egy Cube Attention SLX volt, mérethatáron M és L között (~177cm, ~81 cm átlépési magassággal) L-est javasoltak, boltban kipróbálva mindkettő méretet inkább utóbbi utóbbi érzetre, de nem tekertem egyikkel sem. A Trek mellett ránézésre a szín is fontos volt számomra, volt köztes méret is M/L. A gyári rugós villátt cseréltettem a boltban beszámítással egy Manitou Markhor-ra. A hajtásnál 1x10-es, elől 28-as tányérral, szóval itt az alföldön, síkon 20-25 km/h volt amit mért a computer, de nem ez lenne a fő terep számomra.
    Felhasználásodból kiindúlva estleg pl. Cube Nature, Touring széria ott már van csomagtaró, kitámasztó akár, meg a fő áttétel is nagyobb, mint egy montin, haladósabb síkon
    Bónusz kérdésre a személyes véleményem: a sárga az feltűnőbb szín (a tolvajoknak is), mint írtad lakat is lenne, akkor ehhez már jobb fajták, kellenek, na meg az sem mindegy hol, mennyi időre zárod le. A szürke az elegáns, ruházatban is mindegy milyen színűt veszel fel hozzá a tulaj. Kiegészítőkkel a rajta lévő piros mintákat fel lehet dobni, pl. piros kulacs(tartó), kkormánymarkolat.

Új hozzászólás Aktív témák