Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    válasz Friczy #268685 üzenetére

    Az rendben van, néztem már tegnap is. Most játszottam a váltóval egy órát, szerintem most jó lesz. A bovdent kellett feszítenem, meg a H csavart annak fényében állítani, úgy fest, hogy a bovdent nem kicsavart H csavarral kellett beállítani, mert akkor sehogy sem volt jó. Aztán persze a bovdent feszesség nem volt jó, nem váltott le, de most már nagyjából stimmel, szépen veszi a fokozatokat elől, fel/leváltás is jó, már csak ki kell próbálni. Remélem rendben lesz, aztán ezzel sem kell többet tökölnöm. Hátsót is tök jól beállítottam májusban, azóta is hibátlan.

    Meg elgondolkoztam, hogy vajon tényleg le akarom-e cserélni ezt a bringát. 750€ körül megy most újonnan, és rohadt jó városi rohangálósnak, eladni meg el tudnám mondjuk 400€-ért, hogy aztán vegyek és másik, de kompromisszum mentes fitnesz bringát 1600€-ért. Szöget ütött a fejemben, hogy inkább emellé kellene 1200€ körül egy országúti, és akkor lenne egy frankó ballonos rohangálós nem sajnálós "olcsó" bringa, meg egy a világból kimenős endurance országúti.

Új hozzászólás Aktív témák