Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    válasz fulton #244596 üzenetére

    Gondoltunk rá, de nem sokat segített volna. :)
    A belsővel szerencsére nagy baj nem volt. Annyi, hogy ment a külsőbe hintőpor, hogy ne süljön össze a kettő.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • Fall-N

    veterán

    válasz fulton #244596 üzenetére

    Az semmit sem ér. Ha felni és külső kombó olyan, hogy nehezen megy, akkor még rosszabb is lesz, mert csúszik a gumi és a felni is és nem tudod rendesen erővel ráfeszíteni. Amúgy sem jó a szappanos víz mert marad utána trutyi ha megszáradt. Másik régi idiótaság a hintőpor. Azon kívül hogy mindent összeporol nem sokat ér.

    Én ilyenkor felfeszítem ameddig engedi a felni majd leteszem a földre és rálépek azon a részen ahol nem megy fel, majd alányúlok kézzel és megemelem. Ilyenkor rögtön helyrepattan.

    Általában a felniszalag is ludas szokott lenni. A mostani hátsó kerekemmel pont így jártam. Direkt "minőségi" Herrmanns kék felniszalagot vettem, de alapból túl vastag, így amikor cseréltem a noname fekete gumis fajtára kézzel rá lehetett tenni. Vagy ott a tubelesses öntapadós szalag, az is jobb ilyenkor.

    Az igazi szívás például a CST Salvo defektvédett borzalmas, azzal amikor a régi kerékre feltettem majd két órát szívtam. Leszedni sem volt könnyű, de győzött a nyers erő. Annyira 'népszerű' a szerelők körében, hogy egyik sem akarta leszedni, majd újra felrakni nekem (ütött a kerék, mert megcsavarodott a belső. Valahogy nekem sem volt kedvem szopni vele, így úgy maradt. :D ).

Új hozzászólás Aktív témák