Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fulton

    addikt

    válasz chubby2o6 #241115 üzenetére

    háiba volt sapkám.. úgy fujt hogy semmit nem hallottam, a fülemre húzhatós a sapka de hiába, csak a "szenvedésre" tudtam gondolni :D Nem halhattam a menethangot sem amit úgy szeretek :D de, volt egy 2-3 km út szakasz ott meghallhattam.
    Míg jöttem ki a városból, azon a 8 kmen előttem felfedeztem egy montis csávót, becserkésztem felzárkóztam..ilyen kis lightos 30-33 km/h edzést tolt. mentem utána...mielőtt írnátok a szélárnyékot, nem másztam rá annyira. Viszont néha néha megközelítgettem, őszintén? engem zavarna hogy mennek előttem. Meg az is ha mögöttem :D lehet csak megszoktam már hogy egedül tekerek. Ennek a srácnak azon az outin nyikorgott a pedálnál valami, volt lánc hang.. aztán szabadon futó hang..pedig rendes beöltözött manus volt.
    most nem azért hogy verjem a mellem! de az enyém hozzá képest lincoln volt ;] . Észre se vette hogy ott vagyok a nyomában..egy csepellel. játszva jön az a 30 -35 - 38 as as sebesség/ 33as tempó adott szakaszokra és észre sem veszem. parádés tényleg.

    nah megnéztem, azon a 8km en 32.2 átlaggal jöttünk nálam 156 atlag pulzus mellett. Utána ő más irányba ment én szintén.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák