Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andrisbandi

    őstag

    válasz fulton #229529 üzenetére

    Kerékpárosként kiszolgáltatott helyzetben vagyunk a forgalomban. A bringasáv felfestés nem óv meg semmitől. Főleg nem Magyarban, ahol a rezsim egyik fő célja az emberek egymás ellen fordítása, nehogy együttműködjenek a minimumon fölül. Had legyen csak Mónika show mindenhol...

    Egyik munkatársam így szenderült majdnem örök nyugalomra.
    Bringaúton családdal tekertek, főúttal párhuzamosan, a bekötőútról elcsapta egy szabálytalan autós. Segítségnyújtás helyett megpofozta.
    Volt rajta sisak, ami széttört, pár órával utána kómába esett a kórházban. Pár hét után felébredt, de agysérülése lett, eléggé megváltozott. Az autóst felkutatták és elítélték, nem emlékszem pontosan, de nagyon megjárta.

    Ezek után megszűnt a vicces beszólogatás a munkábajárós bukókra. Én elötte is fostam rendesen az autóktól, hiába nem szabad, sokszor tekertem munkába inkább járdán, csak akkor használtam az utat, ha a járda foglalt volt. Fényvisszaverők+lámpák... szóval rendesen megviseli az embert ha a környezetében végzetes bringás baleset történik. Másképp látja az óvatos forgamomban tekerést.

    【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

Új hozzászólás Aktív témák