Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacerta

    aktív tag

    válasz gabro0 #214559 üzenetére

    Ilyen.
    Sajnos a magas fényáram bin, és a high CRI ütik egymást, de ez elég jó választásnak bizonyult.
    A valós CCT valahol 4500 és 5000K között van, ezért jobbnak tűnnek a színei, mint amilyenek valójában ( én mondjuk erre speciel nem vagyok háklis ) de valamivel amúgy biztosan jobb a CRI a valóságban is, mint egy hidegfehérnél.
    Ugyanakkor magas fényáram bin, ami pedig szempont volt.

    A kompaktság nem volt feltétel, csak annyiban, hogy hosszban és magasságban férjen el.

    A lednek kellett a nagy bumszli ház, máskülönben nem bírná stabilan tartani a 2300lm-t. Mértem is, valahol 50 és 60 fok között áll meg a hőmérséklete a LED mögötti részen. Gyári megoldásban ezt valóban sokkal kisebb méretben megoldanák, csak menetszél hűtés nélkül gyorsan visszaszabályozna a felére, azzal együtt meg kicsit később. :)
    A dobozban 4X18650 telep lakik, az annyi helyet foglal, amennyit. Plusz kell hely az elektronikának, meg a kábelezésnek ( vastag vezetékek, nagy áramok mennek kis feszültségen ), és nem árt, ha szerelhető is. Valamit lehetett volna fogni a méretén, de sok munkával keveset. A doboz meg standard, és az egyel kisebbe nem fért volna bele sehogy.

Új hozzászólás Aktív témák