Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz Runner_fxr #205812 üzenetére

    “Én meg továbbra is azt gondolom, hogy bele kell kóstolni, máskülönben nincs miről beszélgetni.”

    De pontosan mibe is? Downhill nem érdekel, erdőben nem fogok száguldozni (össze tudom magam törni bicikliúton is), mászni önerőből szeretek, durva terep nem hoz lázba. Munkába járni, asszonnyal kirándulgatni nem érzem szükségét, ha meg kimegyek tekerni, akkor azért csinálom, hogy minél több energiát elégessek, ahhoz meg minek motor? Így is az idő a legszűkebb keresztmetszet, ha rásegítés van, még később fáradok el, még többet kell kint lenni. ;]

    Biztos remek sport, de nem érdekel, a síelés is ilyen, mindenki oda van érte, én meg nézek bután, hogy ez most mi. Csináljátok csak, meghagyom nektek.

    Amúgy a bolt benti tesztpályáján megtekertem pár ebike-ot (volt köztük pár brutálisan drága is, trekking, többféle mtb vegyesen), úgy fél óra után is rohadtul zavart a rásegítés, ha elkalandozott az ember, és a szokásos erővel rátekertem, akkor már rántottam is rá ösztönösen a fékkarra, mert túlságosan megindult. :D Az emeletnyi rámpára feltekerni meg méltatlanul könnyű volt, gyakorlatilag magától felhúzott, ha jól választottam fokozatot, pedig főleg eco módokban próbáltam őket. Mit tudhatnak legerősebb fokozaton? Költői kérdés, 250 wattot, nyilván…

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

  • sebgutkopf

    őstag

    válasz Runner_fxr #205812 üzenetére

    Azt mindig elfelejtettem megkérdezni az ilyen bringát hajtóktól, hogy vajon Santa Cruz-t honnan szerezték be?
    Bullit-ot pl bikediscount-on látok, ahonnan lehet rendelni németektől, teljesen irreális vajon egy hazai beszerzés a gari miatt?

Új hozzászólás Aktív témák