Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Tüzi #20151 üzenetére

    Na jó, de ennyi erővel soha semmit ne hagyjunk kint, mert nem csak korrupt biztonsági őrről, hanem rendőrről is szóltak már hírek, így legjobb ha az autódat, motorodat, bicajodat sem hagyod olyan helyen amit nem a nevedre felesküdött szamuráj harcosok védenek... :)

    A legjobb lakat sem ér semmit, még ha többet is felraksz, ha a garázsra, parkolóra, irodaházra, akármire vigyázó biztonsági őr falaz a tolvajnak vagy ő maga a tolvaj. A biztonsági kamera pont akkor fog leállni vagy a szalag tűnik el. Bármi megeshet ha az őr a rossz oldalon áll egy kis mellékes miatt.

    (#20157) pomk: Nem azt mondom, hogy a másik biztosan jobb, mert azt nem ismerem. Csak ezzel a Kryptóval van tapasztalatom. Sajnos az olcsóságnak ára van, én kb 5-6 ezerért vettem hurok nélkül, ennyi pénzért nem tudnak értelmes tartót adni.

    [ Szerkesztve ]

  • Zola007

    veterán

    válasz Tüzi #20151 üzenetére

    nálunk anno a koliban szintén a biztonsági őr lopott
    én füleltem le, első 2 bejelentésre hülyének néztek, de aztán hivatalosan kikértem a kamerák felvételeit és az igazgatóság a földről szedte fel az állát. Kiderült, hogy kleptomán, erről pszichiátriai papírja is volt, de ezt "elfelejtette" bemutatni az őt alkalmazó cégnek.
    A felesége is tudott róla, korábbi munkahelyeire rendszeresen próbálta visszavinni a dolgokat, hogy ne vegyék észre a lopásokat

    A legdurvább hogy neki és az igazgatóságnak volt ún. "mesterkulcsa", ami az összes ajtót nyitja az épületben és beleértve a 450 lakószobáét is

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák