Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz borix #195553 üzenetére

    Épp másik útvonalat keresek oda-vissza, mert a jelenlegin keresztül kell menni Frankfurton, ami egy katasztrófa, útminőségben is, meg lámpázások szempontjából is, illetve a zsúfolt kerékpárutakkal sem vagyok kisegítve. Ezek így együtt minimum 3 kmph minusz az átlagban. :( Magára a Feldbergre az alatta fekvő falun (Oberursel) keresztül visz fel az út, tök egyenes, marha jó húzása van, remekül lehetne haladni, 2-3% emelkedő, festett piros bringasáv az oldalán, de 500 m-enként lámpa. Ahol a nagy szegmens kezdődik a körforgalomnál (Höhemarkt), onnét lehet végre tényleg haladni, az mondjuk nagyon fasza, majdnem 12 km, 560 m szint, 4,8% átlagos emelkedés, fel 880 m-ig (a Majna-part Frankfurtban a környék legmélyebb pontja, 100 m körüli tengerszint feletti magassággal, én olyan 120 m-en lakok).

    A cél amúgy az lenne, hogy az átlagosan 1% körüli szint minden tekerésnél meglegyen, mondjuk 15k km 150k m szinttel rendben is lenne az évre. Most vagyok 7600 km / 53k m-nél, szóval az arányon van még mit javítani.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák