Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz anorche1 #180330 üzenetére

    Akkor viszont lehet, hogy a jógával érdemes lenne egy kört futni. Persze könnyű dumálni, ha rendesen csináltam volna, én sem sérülök le, illetve mostanra már kint lennék a sérülésből, és újra futhatnék. Helyette elkezdtem biciklizni, de itt is ugyanazt érzem, mint a tavalyi 3500+ km futástól: rommá vagyok merevedve, és a sima nyújtás (10-15 perc edzés után, meg néha alkalmanként) ezen már nem segít, életmódszerűen kellene nekiállni, legalább napi 30-60 perc jógával, különben csak rosszabb lesz megint. Naja, én sajnos már nem huszonéves vagyok... :O

    mobal: Hát látod... nehéz ez a migránsélet, a második nappalinak csak a tető alatt van hely. De legalább jól rálátok a lapostévére. ;]

    vallas: Szép az a bicikli, biztos jobb, mint az enyém... oh, wait! :DDD

    szimpláncsak: Okosan kell azt is csinálni. Nekem sajnos nem sikerült, nem ismerem a mértéket... De azért bízom benne, hogy ez még nem a vége, mert én is szeretem csinálni. Amúgy térdproblémáknál is jellemzően a nyújtás elhanyagolása a gond, legalábbis normál fiziológiával, meg ha nincs semmi előzetes kórtörténet (porckopás, laza szalagok, korábbi sérülés, mittudomén).

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

  • sebgutkopf

    őstag

    válasz anorche1 #180330 üzenetére

    matracomat vagy 2 eve lecsereltem egy kemenyebbre, elotte inkabb a kemeny foldon aludtam. Most mar megint inkabb a foldon szoktam aludni, jobb tole a derekam.

    Egyszer próbálj ki egy zsákrugós matracot. Nekem sok év derékfájás és matraccsere után ez a típusú sok (500+ külön rugó) hozta el a megváltást. A kemény matrac se jött be, azzal már zsibbadtam.
    Fájdalmaknak ráérsz majd 40 fölött örülni, most még érdemes megoldani. :)

Új hozzászólás Aktív témák