Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Somatom

    veterán

    válasz xy.zsolt #174414 üzenetére

    A másik kettőt sem állítottam. Én inkább úgy látom, hogy itt vmi lenézés van az e-bike -okkal szemben. Strava? Nem használom, én nem azért bringázom, hogy dokumentáljam. Viszont, nemrég invitáltam itt másokat közös bringázásra, csak nem volt rá jelentkező. Ha nem, hát nem, de ezért nehogy már Andersen legyek! Igazából nem is értem ezt a Strava dolgot. Mondjuk, van két azonos képességű bringás. Az egyik meg tud vásárolni egy 7Kg -os bringát, a másik meg csak egy 12Kg -ost. Melyiknek lesz a Stravan jobb eredménye? Hogyan kompenzálja a Strava a kettőjük közti anyagi lehetőségbeli különbséget? Ha sehogy, akkor ez nem csalás? Megfordítva a kérdést, hogy ha már itt akkora sportemberek bringáznak, akkor az edzettségnek mi köze a sebességhez, vagy a megtett távhoz? Sztem semmi, hiszen az edzettebb, aki ugyanolyan tempót nyom, vagy ugyanolyan távot megy, mint a másik, csak nehezebb bringával. Akkor mire is jó a grammozás? Itt jön képbe az, hogy egy sár nehéz e-bike -kal jobban lehet edzeni, mint egy könnyű analóggal, hiszen még a rásegítés mértéke is szabályozható. Csak nem mutat olyan jól a Strava -n.

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Új hozzászólás Aktív témák