Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ggeleven

    őstag

    válasz rétisün #163296 üzenetére

    Oh, köszi a blogposztot, jó volt olvasni! Gratula így 9 év távlatából. :D
    Én sem a partról indulnék amúgy. Szüleim Marcaliban laknak, ami kb 15 km a parttól. Másik kérdés az irány. Ahogy nézem nincs különösebben nehéz része, de lehet hogy jobb lenne az elején letudni a unalmas déli részt? (Mivel a környéken nőttem fel, ezért nekem a sok emlék miatt nem is lesz annyira unalmas :B ). Mondjuk ha a délin indulok és valami gond lenne és Tihanyból visszajönnék komppal akkor meg kétszer lenne meg a déli part. Ebből kiindulva lehet, hogy Keszthely-Tihany-Siófok irány lenne a jobb. Na ezt még átgondolom.

    (#163299) arcitec
    Nem az élvezet miatt mennék, mert láttam már rengetegszer a Balaton ezer arcát (józanul, részegen, kirándulva, éltem egy évet Zamárdiban is, stb), hanem abszolút a kihívás miatt. Soha semmilyen sportkihívást nem teljesítettem még, amit fiatalabb koromban elképzeltem (kétszer bokaszalag szakádás, szarakodó térdek, lustaság), de úgy gondolom, hogy ez most teljesíthető lenne. Csak azért mennék, hogy bizonyítsam magamnak, hogy igen, meg tudtam csinálni.

    (#163300) Hasaggymeg
    Növesztek rá körmöt, meg viszek kis sikosítót, hogy jobban csússzon... :DDD

    (#163309) ivana
    Mostanában Kispest-Gyál-Ócsa-Üllő-Vecsés-Kispest távon megyek, ami szintén nem mondható izgalmasnak, szóval az unalommal nem lesz baj. :N Meg mint fentebb említettem régi balatoni gyerekként nekem kicsit más lesz (remélem).

    (#163311) inifini
    6 óra?! :Y Na az nem az én világom. :DDD Örülök, ha körbeérek. Se technikám, se erőm nincs hasonlót sem menni. Augusztusban vettem a bicót tunyulás ellen (meg mostanra jöttem rá, hogy nem is gáz BP-en bicózni) és eleinte a céghez bemenős 8 km is lefárasztott rendesen. Szeptember-októberre viszont már nem okozott a 60-80 km.

    Más. Szerelős szakik!
    Streamable
    Mi a tököm lehet ez a hang? A héten külsőt cseréltem, ülést állítottam, illetve valami vízszerű trutyin át kellett mennem út közben és a tárcsafék kicsit piszkolódhatott. Középről, előröl jön a hang. A videó felénél nem hajtottam és akkor felgyorsult a nyöszögés. Megálltam többször meghúzni az ülés rögzítését, kivettem az első kereket és megigazítva visszatettem, letöröltem a féktárcsát és mégis lehetett hallani utána is, de már nem ennyire hangosan. Van valami ötlet? Vagy a hajtásban nyiszoghat valami? :F Nem voltam részeg, csak lefelé nézegettem és emiatt mentem részeg kacsa módjára.

    Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

Új hozzászólás Aktív témák