Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    válasz jjeahh #153130 üzenetére

    "nem létezik rossz idő, csak sz*r ruházat"

    Ezzel majdhogynem egyet is értek, habár szerintem mindenkinél van egy pont ami alatt már a puszta lihegéssel is lazán összehoz egy torokgyulladást, v bármilyen lázzal járó nyavalyát.

    De a fő gond hogy milliónyi opció van ruházatból, és nagyon de nagyon kevesen értenek hozzá. Sokaknak nincs ideje, napokig összehasonlító teszteket kutatni, melyik ruháról mit mondtak, és nyilván az olcsóbbjáról nem is találni szinte semmit, aztán ott van a méret gond, amivel én állandóan küzdöm, mert a valós méretemhez képest van h 2-vel is nagyobb lett volna jó, de hát ezt ugye nem tudom még fel nem próbáltam, viszont ha nincs bolt ami szállítana minőségibb ruhákat akkor marad a vagy jó v nem. Jelenleg a hibike, nem akarja vissza venni a nyilvánvalóan nyári nadrágot, mert hogy felpróbáltam, nem is értem hogy gondolják ezt, annyit volt rajtam mint amennyit egy próbafülkében is lett volna.

    Király lenne, ha valamelyik nagy online bót, venné a fáradtságot, és összeállítana 3-5 szettet, télre meg akár nyárra is, habár ez utóbbi nem nagy kunszt.
    Ők biztos tudják miből megy a legtöbb, mire van a legkevesebb panasz.
    Vennének 3 árkategóriát, és belőnék a legolcsóbbat, a közepest meg a szinte versenyzőknek szánt ruházatot, mindenhez írnának kicsit, hogy a marhája aki nem ért hozzá tudja hogy ha ezt a szettet veszi akkor 1.5 órás 10 fok KÖRÜLI időben, tud majd tekerni, ha ennél komolyabb kell akkor a köv szettre kell beruházni.
    De ez ami most van nekem nagyon nem tetszik, fogalmam sincs mit kellene néznem, abból milyen lesz a méret ami jó, mert már itt is van tight fit, meg regular meg mit tudom én még hány.

    (#153239) Hasaggymeg
    Nem értem miért nekem címezted, én nem vitáztam veled, ugyan azt mondom, ha sokan vannak game over, csak a gazdájuk menthet meg. V esetleg Runner, ha jön a puskájával :U De ennyi kutyát már lehet egy puska sem ijeszt el teljesen.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák