Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterhappy

    őstag

    válasz 6030D #120271 üzenetére

    Hat... Elnezve ezeket a vasembereket, tuti nem volt vasszuz az anyjuk :N

    [ Szerkesztve ]

  • HEAHEA

    tag

    válasz 6030D #120271 üzenetére

    Szervusz! Nekem így alakult korábban a rendelésem összege:

    Dare2B Core Stretch Cycling Arm Warmers - Black Accessory Size M-L DUE026 800 Ordered: 1
    €3.42
    Dare2B Core Stretch Cycling Leg Warmers - Black Accessory Size M-L DUE027 800 Ordered: 1
    €3.42
    Altura Airstream 2 Mens Cycling Gloves - Black Accessory Size M AL19AI2B Ordered: 1
    €17.10
    Subtotal €23.94
    Shipping & Handling €7.92
    Discount (START10 - 10% Off) -€2.39
    Grand Total (Incl.Tax) €29.47
    Tax €4.91
    Grand Total (Excl.Tax) €24.56
    Grand Total to be Charged £25.85

    Ahogy olvastam a szállítás összege függ a csomag méretétől, mennyiségtől, úgyhogy meg kell nézni, hogy jössz ki jobban. Eddig kétszer rendeltem tőlük, először egy kerékpárt, másodjára a fentebbi csomagot. Paypallal fizettem. Megérkezett sértetlenül mindkét esetben. A bringánál még írták is, hogy balesete lett az egyik szerelőnek, baj -e, hogy egy kicsit csúsznak a szállítással az összeszerelés miatt, vagy ha nagyon kell a bringa, akkor küldik minél hamarabb és összerakhatom magamnak, ha gondolom. Szóval jelezték, ha volt valami.
    A kérdezett márkákról nincs tapasztalatom.
    (#120278) gabro0 Igen, össze kell vetni, honnan éri meg jobban, hogy jön ki a végén az összeg. A Planet X-ről eredetileg a kiszemelt egy Podsacs nyeregtáska volt az ajánlott itt a fórumról, 14 eurós áron, a többi apróságot hozzáválogattam, összevetve a hazai árakkal. Ahogy néztem a német webshopok is kb. 10 eurós szállítással számolnak. Ha tudsz olcsóbbat , értékhatártól függetlenül, akkor szólj! Most vettem egy Shimano A530-as pedált itthonról, majdnem hasonló áron lett volna külföldről is. Így hétfőn megrendeltem, kedden hozták is.

Új hozzászólás Aktív témák