Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterhappy

    őstag

    válasz Mezga Aladár #116906 üzenetére

    Engem anno, mikor komolyabban tekertem, baromira motivált, hogy belefogyjak :) És sikerült is. Épp a héten elővettem ismét a mezeket, hát... a boltig elgurultam benne, a pénztárnál behúzott hassal fizettem a csinos pénztároslánynál, öt perc múlva már a szennyes tetején figyelt (mármint a mez, nem a leányzó), tavasszal újra nekiveselkedem :)

    Én főként dekás és Lidl-s cuccokat használok (ár/érték arány miatt), a Lidl-s kerékpár mez azon kevés termékek egyike, amit nem szeretek, igaz kaptam anno ajándékba egy sokkal komolyabb mezt és azt sem használtam, nem szerettem, egyszerűen nem jön be az anyaguk (a hátsó zsebek nélkül pedig meg tudok élni).

    Viszont Lidl futópólókban szoktam tekerni (leértékelésben fogtam ki ezresért darabját), az baromi jó, kényelmes, szellőzik, jól is néz ki (ellenben velem), szóval az teljesen rendben van. Gatyónak lidl bringás nacit vagy dekás futógatyót használok, de ez már off az offban, nem volt kérdés :)

    Szerk, kieg.: én mondjuk irtó izzadékony vagyok, akkor is patakokban folyik rólam a víz, ha nincs rajtam egy gramm felesleg sem, főleg ha akad bőven (pl. most). Ha lendületesebben fordítom oldalra a nyakam, már csurog rólam a víz... Plusz én az esetek 90%-ban hátitáskában tekerek, így nem meglepő módon rendszerint csavarni lehet a nedűt a pólómból.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák