Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deny330

    aktív tag

    válasz Véreshurka #105660 üzenetére

    Ennek hallatán egyre kevésbé van kedvem ezzel bárhova is elmenni még ilyen lassú tempóban is. Gyorsan nem tudok vele menni mondjuk, ugrik a lánc - ma cserélem ki a váltó görgőit. De ezzel amúgy sem mer az ember, mindenesetre a bukósisakot a fejemen hordom.

    (#105664) Hasaggymeg: Volt gyerekkoromban rengeteg szar bicóm, szóval nekem annyira nem nagy cucc, hogy erre fel kell üljek azért, hogy eljussak A-ból B-be. A gyaloglásnál gyorsabb, persze hazudnék ha azt mondanám, hogy nem félek egy kicsit rajta.. :DDD Kellys Viper 50-em volt amúgy, ennél tényleg sokkal jobb volt. :K Pár hete sikeresen eladtam, azóta meg a maradék pénzt próbálom összeszedni a számomra "új" fully gépre - még váratom a dolgot, hátha felbukkan valami ami jó lenne számomra, és elég kedvező árban lenne plusz a távolság sem akadály. De már azon is nagyon gondolkoztam, hogy a SYS Bikes-os srácokkal behozatok Angliából valami gépet, Pinkbike oldalon rengeteg lehetőség lenne abban az árban, amiben én keresek bringát. Ami nem szimpatikus ebben az egészben, hogy Miskolc úgy 240km-re van, és előre kellene utalnom a bringa árát. :)) Runner sokat segített ebben a témában btw, privátban elég sok infót megtudtam tőle - itt is szeretném megköszönni neki! :R

    (#105665) ivana: Garázs ajtót valóban támaszt jelenleg. ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák