Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz jjeahh #101542 üzenetére

    Hú nem tudom fejből, valamilyen Dekás Kecske volt :) Flat pedal fogakkal, tehát utcai cipők is jól tapadnak rajta. A nyári szellősebb nagyon kényelmes volt, de sajnos elkezdett felfesleni a bélése mindkettőn ugyanott, úgyhogy azt visszavittem az utazás után, és lecseréltem egy Merrellre, de azt azóta még fel se vettem... Amit a mostani "télben" (-5-ig) használok, az is valami tavaszi-őszi Quechua, vízálló (emiatt viszont nyárra már nem szellőzik eléggé), ezt már ~2014-2015 óta használom.

    Hah! Már megérte képelnem, pedig még fel se raktam őket ide :)
    Most viszont én irigykedek, de nagyon... Itt tegnap délutántól ma délig is esett a hó, de egyből olvadt is el, nem maradt más, csak még több fagyos sár és borult idő :( :W
    Lehet, hogy ronda egy fullyn az e-h sárvédő, de itt most eléggé elkél :( s még kellenek egyéb praktikák, mert a normál hosszú utcai sem elég hosszú (ld képek, alsócső közepétől csupa sár, a középrész és a lánc-elsőtányér is telibe kapják), az extra-hosszúak viszont túl keskenyek a 2.25-ös kerekekhez. Talán toldat a sárvédő végére? Meg ez is pl. elég ótvar, de gondolkozom rajta ;]

    Smkb: azt a részt kihagytad, hogy a plus-os bringa gyíkká változtatott... de már elmúlt ;]
    Oké, nem lehet vele olyan jól mászni -- de nem lehetetlen, "megállsz", "beleáll a földbe", "vér-verejték". Az sem az ördögtől való, hogy az ember pumpát visz magával, fent ereszt a nagyobb tapadásért, majd a hazaút előtt fúj bele az alacsonyabb gördülési ellenállásért...

    Sleek: én ez utóbbit tettem, igaz elég sokáig kellett az aprókat nézegetnem, és nálam nem is volt másik olyan bringa, amiről cuccokat lenne érdemes átpakolni, hanem maradt két külön bringa más-más célra.

    [ Szerkesztve ]

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák