Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz dqdb #13672 üzenetére

    Vettem polár símaszkokat - Columbia a márkája 4k/db -, eddig maximálisan elégedett vagyok velük. -4°C-ben sincs hideg érzetem, fogja a szelet amennyire kell, de lélegzik.
    Alá lehet izzadni homloktájon, hasonlóan a többi ilyen maszkokhoz, amit pl bukó alatt szoktak hordani. De eddig sosem vettem észre, hogy fáznék a nedvesség miatt.
    Nem tűnik vastagnak, éppen optimális.
    Enyémen a szemnek kivágott részt közel sem olyan rugalmas, mint pl ami a http://www.biciklizztelenis.hu/ oldalán lévő videóban szerepel. Ezt nem lehet lehúzni állra, stb. Így "napszemüveg" is éppen csak kifér rajta, hajlamos párásodni.

    Még totobobo maszkot is felvettem alá egyszer, nagyon jó dolog ez. És még egy sima sapkát akartak már sózni a bringa boltokban... ;]

    szerk: kamáslit kapsz 4-5k-ért, jót. Téli cipő alsó hangon is veri a 30k-t. Ennyiért már lehet kapni néhány pár kamáslit is. :DDD
    Én ezt úgy oldom meg, hogy legrosszabb esetben is csak 5-10 lépést teszek benne. És ahogy leszállok, első dolgom, h veszem is le. Ennyit ki kell bírnia.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák