Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz venember83 #9169 üzenetére

    Ez így is van, de most akar hirtelen több ember is jönni, ami elég fura. :) Én már neveztem. :P

    Xantomas: Energia ügyekről dumálhatunk majd, konkrétan ezekkel a dolgokkal foglalkozom. A megújulók egyelőre piszok drága, kevéssé hatékony, és a hagyományos rendszerekben irgalmatlan többletköltséget eredményező dolgok. De majd a német fogyasztók is pár éven belül rájönnek arra, hogy szépek azok az offshore szélerőművek, de atomerőmű nélkül bizony drága játék lesz, pláne az első egy-két blackout után... Azon meg csak szurkolhatunk, hogy a mi rendszereink megússzák a meglehetősen biztosra jósolt ilyen eseményeket (de nem fogják)... :U

    Ja egyébként igen, hozé lámpába belenézni veszélyes. Anno amikor a második kiadást elkezdték átvenni az emberek, tele volt a bikemagos topik ilyen "belenéztem, most nem látok" jellegű hozzászólásokkal. Mindjárt ki is keresem, milyen poénos használati utasítást gyártott hozzá hozé. :D

    [ Szerkesztve ]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Aktív témák