Hirdetés

Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz Toomy #49248 üzenetére

    az úttesten meg ott vannak a köcsög autósok .-) akik 10 cm-ről mennek el, és még nekik áll feljebb
    de ez hagyján ...
    a köcsög buszosok, akik szintén 10 cm-re mennek el
    de ennek legalább sima a fala :DDD ... szóval még ez is csak hagyján
    de ott vannak a platós kocsik .-O .-O akik szintén 10 cm-re mennek el .-O
    naeza beszarás ))))-.

    a batty-t kikeülrve a Fő út-on meg a buszsávban lehet menni .. de nem finom ha a busz előzni akar ))))))-.

    mentem már utána távolsági buszosnak, vágtam földhöz előtte a gépet ... szóváltás ... majd ennyit mond vigyorogva: "elfértünk, nem?"
    végülis, ... csak épp ijedtemben sávolt "ugrottam" jobbra (!!!)

    szivem szerint bek.rtam volna az ablakát egy féltéglával, de nem volt nálam semmi ... mivel kárt tehettem volna abban a kibaszott járgányában, amit a p.csét 10 cm-rel nagyobbnak vélte a csávó

    ... vagy spray ... kicsit "beszínezni" a szélvédőt... majd spuri ... máris más színben látja a világot ...

    hoffman_:
    nem jó képet festenenénk a kerékpárosokról, ha leállnánk verekedni .-)
    egyszer bejött elém egy csaj, mire ütköztünk, és hanyatvágta magát ... az is olyan kellemetlen volt .. a kocsik előtt .... .-(((

    (#49250) lsebestyen:
    mellénnyel nekem annyi a mákom, hogy ha jól tudom, városon kívül kell felvenni ... BP vége meg az M0 híd felénél van.... de a kijárat meg már Halásztelek .-) .-) szóval van rá 400 m-ük, hogy ezt szóvátegyék nekem, méghozzá azt is csak a híd kerékpárút-járdáján .. ott meg -szerencsére ritkán látni rendőrautót .-D

    Mr.Csizmás:
    nünükéknek hívom az olyan fajtát aki az alábbi ismérvekkel rendelkezik:
    - kerékpáros gyakorlata, egészésges félelemérzete nincs,
    de a vagánykodás az megy neki
    meg keresi azt a freestyle feelinget., ami az ő megítélése szerint abból fakad, ha a piroson át, meg minden szabályt áthágva, öntörvényűen közlekedik, de haladni már nem tud .... de a piroson át kell mennie .... kerékpároslámpánál a sor elejére kell pofátlaknkodnia ...ilyenkor mindig kilövök én is, aztán csókolózzon a szembe jövőkkel .-) majd azok helyrepakolják ... ha midig belesz engedve, sose szokik le róla ...

    [ Szerkesztve ]

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Aktív témák