Hirdetés

Aktív témák

  • rog

    addikt

    Nemetorszagi software fejlesztö ceg magyarorszagi leanyvallalatanak megalapitasa miatt keres 2 fö java programozot azonnali kezdessel.

    Cegünk a Coryx GmbH egy olyan keretrendszer fejlesztesen dolgozik, amely megkönnyiti a J2EE technologiaval valo fejlesztest.
    A rendszer magja egyfajta metadatan alapulo lekepzes, amelyre epülnek a Coryx Standard komponensek, mind adateleres (RDBMS, SAP), business logic,
    grafikus felületen valo megjelenites (Swing - Report Manager, View Manager, Charts, etc..) szintjen.
    A fejlesztes meggyorsitasara code generatorok allnak rendelkezesre, amelyek ket reszre oszthatok:
    - technikai jellegüek: pl JDBC elereshez adatbazis schemabol code keneralas, vagy SAP business objectek eleresehez code generalas
    - bl jellegüek: MDA - SOA jelleggel J2EE alapu alkalmazas generalasa

    A munka elsö fazisaban (12 het) egy a fent emlitett Coryx Platform Technology-n alapulo felhasznalot programot kell elkesziteni
    (A fejlesztes mar 2 hete folyik) leginkabb Swinget kell programozni,
    ezzel a ''bemelegitö munkaval'' a leendö munkatarsak megismernek a Platformot ''felhasználoi'' oldalrol,
    a tovabbiakban pedig maganak Coryx Platformnak a tovabbfejlesztese lenne a feladat.

    Az allas elnyeresehez nem szükseges profi j2ee ismeretekkel rendelkezni,
    iskolai vegzettseg sem szamit,
    amit viszont elvarok,
    az illetö gyorsan at tudjon latni egy nagyobb rendszert,
    kis segitseggel, önalloan tudjon dolgozni,
    angol nyelv dokumentacio ertes szintjen, megoldaskereses internetes forumokon, stb..
    ant, swing, xml alapvetö ismerete

    (na vajon mit felejtettem ki?)

  • Club

    őstag

    válasz rog #1 üzenetére

    NAgyon jól hangzik,és még nincs is messze, de lövésem sincs a java-hoz, és amit leírtál abból sem sokat értek:)
    Up!
    Remélem valakinek sikerül egy jó munkát szerezni!:)

  • _thomas_

    tag

    válasz rog #1 üzenetére

    én épp most tanulom a java-t. egyenlőre konzolos környezetben ügyeskedem.
    kár, hogy nem kezdtem el már előbb...

    www.ironic-software.com

Aktív témák