Hirdetés

  • Mindent megtudtunk az új Nokia 3210-ről

    ma Részletes képek, specifikációk és euróban megadott ár is van a legendás modell újraélesztett verziójához.

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • REDeath

    őstag

    fúú de rég jártam erre:) koliban más az időzóna :D
    valaki írt már anal2-bből javítót itt? olyan időkontinuum csúszásban voltam, mikor bementem zh-t írni, hogy fel se fogtam hogy délután írtuk. Nem mintha nem örülnék hogy meglett, de lehet menne 1-2 jeggyel jobbra is ha alszok előtte, viszont megszopatni se akarom magam:)

    Hehh, holnap meg jó kis bsz, ma átadom a tudatom a gráfoknak, eggyé válok velük, és reménykedek :D

    olyan meg tényleg létezik, hogyha írok kiszh-kból egy 4-est, meg mellé 2 karót, az már 6/3 = 2.0-nak elfogadják? ha igen akkor egész megnyugtató :D

    további szép napot, most beugrok a gráfdzsungelbe

    Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

Új hozzászólás Aktív témák