Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kemdom

    tag

    Sziasztok!
    Mi is teljesen meg/áttért IQOS felhasználók vagyunk párommal.
    Kicsi infó, ha valaki sokallja a magyar trafik-árakat:
    - nekünk egy darab 2.4+-esünk volt párommal egy ideig, 20 körül jött ki Pécsett egy dohányboltban. Nemrég találkoztunk tóthiába költözött ismerősökkel, még aznap vettünk ismerősüktől ( ott nincs trafikrendszer, szóval kicsit a biztosítós házalókra emlékeztető rendszerben csinálják, "dealerekkel") egy 3.0-t páromnak. Az érdekes, hogy egy karton heets-szel a 3.0 108€ volt, szóval a szlovák heets árral számolva (3,5€) 72€ kint a 3.0, tehát lényegében annyi, mint itthon a 2.4+.
    -azzal a lendülettel, dobozonként ~200Ft megtakarítással vettünk kint pár karton heets-t, náluk már van barna és piros is, az itthoniakon kívül.
    A délieknek (mi Pécsett élünk, nekünk ez tűnt jónak) a Horvát határ a jó, ott is a 200 forint körüli különbség jellemző.
    Én nagyon szeretem eddig, párom napi Dobozos volt, én sodortam, szóval nem is számoltam a cigit, perpill egyikünk sem szív klasszik cigit, most akarunk egy szalra rápróbálni, megnézni, milyen is.

    "Ez olyan, mintha éhes lennék, és az a korszakalkotó ötletem támadna, hogy egyek..." -by Bog || Honor 8 Midnight Blk. - - > Mate 9, :) - - > Galaxy Note 9/DS 6/128GB --> Galaxy S21 Ultra Phantom Black 12/256GB - Galaxy Buds 2 - Galaxy Watch Active 2

Új hozzászólás Aktív témák