Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ALI_G

    veterán

    Erre varjon valaki gombot:

    Mint már sokszor megelégeltem, hogy este 19-23-ig szar volt a net, és minden 10. alkalommal feljöttem ide a fórumra és kipanaszkodtam magam, meg kisírtam magam, múlt héten küldtem e-mailt a szolgáltatónak.
    Másnap jött válasz mail ami már nem a generált Ön fontos számunkra, hanem, hogy továbbították a panaszomat az illetékes helpdeskeseknek. 3. nap felhívtak, elmondtam akkor már a szerelőnek szóban, hogy este szar a ping, nappal meg jó, szakadozik a net, nem érkeznek célba a csomagok és nézze már meg a vonalat.
    A megbeszélt időpontban kijött egy csávesz. Tök normális, rendes fazon, értette a dolgát, dolga közben a szakmai témáról beszélgettünk, hogy hogy és mint. Leellenőrzött mindent amit lehetet (na jó, a madzagot nem tépte ki, hogy megnézze végig sértetlen-e :DDD).
    Leült a gépem elé, vágta hogy már Vista, de azért tudtam meglepetést okozni :) az összekevert billentyűjű klaviatúrával, így én írtam amit mondott. Persze nappal semmi rendellenesség, ping a bix-re 30 stabilan, semmi loss nem volt, sebesség pöccre annyi amennyinek lennie kell.
    Addig a napig minden nap, de szó szerint minden nap magas, 200-300-as pingünk volt este.
    Azóta jó! Erre varjatok gombot.
    :R

Új hozzászólás Aktív témák