Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fücsök007

    őstag

    válasz Nooeca #342 üzenetére

    A jó öreg 29-es körzet. :DDD Alapvetően egyetértek a sorrend tekintetében, de én a Digi-t országos szinten a Telekom mögé raknám, mivel ha nem laksz jó helyen (népesebb település), akkor nem számíthatsz a Digi optikájára. :( Azt hozzáteszem, hogy ADSL2+/VDSL2 lefedettségű helyeken (tehát ahol nincs koax. vagy optika) magasan a Telekom nyer, (az árak a konkurenciától függnek) mert minőségben és szolgáltatásban nála a legjobb a választék, és a feltöltési arány is nagyon jó a VDSL2 hálózaton (ADSL2+ hálózaton amúgy se lehet jó). UPC és Digi nem fejleszt ilyen hálózatokat már, és a karbantartáson is spórol a legtöbb helyen ahol a csak régi xDSL hálózat van még mindig. Persze ha kvázi- monopol helyzetbe vannak egyes helyeken az országos szolgáltatók, ott irreális árakat is elkérhetnek.

    [ Szerkesztve ]

  • Dan-szan

    senior tag

    válasz Nooeca #386 üzenetére

    Nézegettem már a listaárakat és arra jutottam,hogy a jelenlegitől -200 Ft ha külön veszem a dolgokat. Az valóban kérdés,hogy mit lép (listaárhoz képest) a upc ha csak a netet tartom meg tőlük. A Telekomm biztos nem fog elhajtani még ha csak tv-t rendelek is tőlük hiszen ott új előfizető leszek,és ugye mindenhol csak az számít...
    Azért is lennék kíváncsi arra,hogy van e jelentős minőségbeli eltérés a telekomm és a upc hd - sd képminősége között.

    Az hogy az IPTV "kicsit nagyon más" mire értetted? Menüje,kezelése? Az nem lenne annyira gond, tanulható előbb-utóbb megszokja az ember. Digi-t már láttam,ismerem az is megfelelne,de sajnos már 2 éve csak tervezik,hogy bekötik pedig itt van előttünk a dobozuk az oszlopon :W .

    Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Mi MIX 3 ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

Új hozzászólás Aktív témák