Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hmmm1

    aktív tag

    válasz Compika #2404 üzenetére

    Értem, köszi a választ. Hát sokan nem írtatok, illetve csak te. : ) Plusz a többire amit írtam, még az előzőekben is? Azokra valami? Ezzel a aprós dologgal az a baj, hogy utalj előre, jóval drágább a futár és még a rendelést mire leadják és mire megérkezik, valamint több helyről szedj össsze mindent, aztán a végén lehet majdnem ugyanott vagy.

    Közbe még telorol beleolvasgattam a topikba egy kicsit.

    Hát skacok, elhiszem hogy sok a fanatic, de csak ilyenekt olvastam, hogy: 6700k sajnos nincsen sehol, illetve hogy mennyire instabil a rendszer, meg hogy szarok a biosok meg tudomis én. Nem megy ez, nem megy az, kifag,y újraindul stb.
    Most tényleg ennyire rossz? Nekem az nem buli hogy majd kétszeri bekapcsolásra indul el, vagy néha kifagy. Hát WTF. Akkor 6700-ról semmi élmény beszámoló nincs, mert mindenki k-sat akar és tuningolni orba szájba.
    Este még hajnal 2-ig olvasgattam, és találtam jó teszteket. Hát kiba erős a 6700-is. Futuremarkson 5 csillag.
    KATT!
    "Best of the Best. Runs everything you throw at it on MAX settings" :)) :C
    + a Cpu Monkey se tünik rossznak. Lehet csemegézni, variálni: Katt! (És ink. ilyennel foglalkozni, mintse...szédült módon ize fas*om..) Ilyenekről se láttam egy hozzászólást sem a topikban, pedig nem fölösleges szerintem a dolog. Aztán én kérdeztem hogy van e ilyen mindenre kiterjedő összehasonlító 6700 meg akár 4790k között. Arra se jött semmi reagálás. Aztán aki akar hokizzon azon hogy 100 vagy 200mhz-t húzott rajta, meg e-penis.
    Én nem akarok kínlódni vele. Leakarom frissíteni a biost a legújabbra és csácsumi, azt csinálja amit én mondok és ahogy szeretném. Utána ha csak 100mhz-t enged húzni hülyeségből blckendel akkor kit érdekel? Az is jó, csak normalisan müködjön minden. Nem szopatom szét meg állítgatom hogy utána mégtöbb probléma jelentkezzen. Na ilyen a képlet.

    Alaplap na de ezzel lappal milyen lenne a dolog?
    Mert mondom annyi giccses szart olvastam itt csipas szemmel még nemrég hogy áh. Szinte csak a problémákról volt szó. És akkor kérdeztem szintén egy pár hozzászólással fentebb, hogy biztos nincs SEMMI elfogultsák abban hogy nem csak azért voksolunk Skylake mellett, mert szép színes a doboza és mert olyanunk van? Vagy csak az lett elfeletjve megemlítésképp nekem, hogy számíthatok ilyen-olyan üzemzavarokra tuning nélkül is!? :D

    :R

    [ Szerkesztve ]

  • bigdigit

    addikt

    válasz Compika #2752 üzenetére

    Ejha jó lehúzós.Nekem 73-ba fáj a 6600K és szerintem mind megy minimum 4.5-öt még emberi fesszel is.

  • Habugi

    addikt

    válasz Compika #2752 üzenetére

    Személy szerint nagyon csípem a varázslóékat, sokszor rendeltem már tőlük de ez az "akció" azért érdekes. :B
    Nekem szerintem egy átlagos vagy picit az alatti példányom van, 4.7 a teteje, 4.8hoz már "bátorságpróba" kategóriás étvágya van, viszont ilyen felárat sem fizettem érte.. :N

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • #Morcosmedve

    veterán

    válasz Compika #2752 üzenetére

    Durva, ennyi erővel veszek kettőt :D A másik, hogy sehol nincs leírva, hogy mekkora feszen... az a megállapítás, hogy 24/7-re 1,4V a max, azt sokan gondolják, de inkább 1,35V-ot érdemes max alkalmazni...de szerintem ők 1,4V-on érték el, ezeket az eredményeket!

    Ez egy sokkal korrektebb oldal, aki tuningos/kitesztelt CPU-t szeretne venni!

    [ Szerkesztve ]

    © asszongya'hogy

Új hozzászólás Aktív témák