Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ST05

    őstag

    válasz Reggie0 #694 üzenetére

    jelenleg 4,5 1mag 4,4 2mag. 4,3-GHz 3, és 4 mag terhelésnél, ez jól kivehető emiatt a 200mhz visszaesés
    olyankor használ 3 vagy 4 magot ugye...
    nálam ugy van ( gryphon) hogy sync all core: tehát minden magot szinkronizálva azonos
    az órajel, te szerintem ezt szeretnéd, vagypedig van a: per-core. tehát magonként beállitani külön külön
    terhelés függvényében

    [OFF]aero2zero: nekem 1155 alatt volt szerencsém nehány asrockhoz , egyszerü 4 fázisos
    z68ban ment 3570k-m 5ghz közelében gyönyörüen, picit melegedett a vrm hütés
    ami ugy fityegett mintha orbittal nyomták volna fel, de ilyen anyagsporolásoktol
    eltekintve müködésileg kiválóak voltak ,, ( meg ugye már ott tartunk egre többminden van a prociban
    a lapon egyre többminden külsö alkatrészpl realtec hang intel lan stb stb, tehát lassan nincs minek
    hazavágódnia a mai lapokban :DDD cserébe jóáras :K

    Dictator^: lapok gyári oldalain fel kell tüntetve legyenek hány fázisos, vagy a konkrét lapnak tesztjére rákeresve.. 40k- felett jelennek meg az olyan apróságok: mint pl bekaplcsoló dedikált gomb,
    tuninghoz ugye plusz minusz ilyen marhaságok, meg a multiméteres kimérő pontok,
    előkerül több fázis ( de 8 nál nincs többre szükség esetleg tényleg kökemény tuningnál volna csak értelme pl 16fázisnak stb. tehát én ugy látom, ha csak nem használnál ki feltétlen valami extra szolgáltatást
    a drága lapoknál, akkor nem érdemes 40-45 nél többet kiadni lapra ( hacsaknem beleszeret az ember
    egy Mpower-be vagy egy Hero-ba, de ilyesmiket inkább meg se nézd, mert még végül megfontolod :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák