Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tildy

    nagyúr

    válasz Kidus #189 üzenetére

    1 hétig voltunk Sibenik mellett.
    Miért nem korculára mentünk egyből? MErt le volt foglalva itt hely. 1 hétre.Még neked is mutattam. És még te mondtad, hogy korrektül néz ki. Majd egy hetet akartunk korculán tölteni, de én ott annyira szarul éreztem magam, hogy inkább visszajöttünk makarska környékére.

    Vittünk kaját. El is fogyott az első héten. De még nagy boltokban is voltunk, és direkt a legolcsóbb dolgokat vettük. Tudod mi a nagy harci helyzet? Hogy régen voltál szerintem odalenn. Több ottani emberke is mondta, hogy az utóbbi két évben rengeteget drágult minden.
    (Vásárolni Nagy CBA-ban és nagy konzumban vásároltunk.... 12 Kuna 2 liter kóláért , 5-6 kuna 1.5 liter ásványvízért kicsit röhej. )

    Most az jutott eszembe, minek is beszelgettunk, tulajdonkeppen elso blikkre az irasod alapjan az mondom: semmit sem ugy csinaltatok, ahogy en meseltem, hogy jo lenne, es bevalt.

    Semmilyen bosszúságot nem lehetett volna megspórolni, kibaszott drága volt az összes bolt, akárhova mentünk.(És ne a part mentére gondolj....) A komp is.
    -------------------------------------------------------------------

    Ja és még valami, nem tudoma te nyaralásodat te magad fizetted-e (mindent) , de igencsak el tudja az ember kedvét rontani, ha azt látja , mindenütt le akarják húzni.

    Nem talaltatok jo kis elhagyatott sziklas reszt? Nem nagyon. AMi meg volt, az meg körülményes bemászási lehetőséget adott volna.... Egyébként meg messzi is van, drága is átjutni, meg körülményes is.
    Ha legközelebb megyünk , akkor valószínűleg Jezera környékét célozzuk meg, de az árak miatt kétséges, hogy lesz e legközelebb.

    [Szerkesztve]

    "Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Új hozzászólás Aktív témák