Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SOAD19

    addikt

    Hali!

    Kellene nekem egy kis segítség, tipp.
    Tényállás a következő lenne. A K&H-nál vagyok, és sokallom a számlám költségeit. Havi díj 900 ft, éves díj 6k környéke, és az sms info szolgáltatásukat se tudom lemondani neten már hónapok óta, mert valamilyen véletlen folytán nem elérhető ez az adott menüpontjuk. Szóval éves szinten "kicsit" sokallom azt a 15-16k-t. Nem rég új melóhelyen dolgozok, ahol már nem utalják a fizut, hanem kp-ben kapom meg. Gondoltam is rá, hogy megszűntetem a számlám, és nem is nyitok máshol se újat. Viszont, csak jó lenne, ha lenne, mert megszoktam, hogy kártyával fizetek, ill. jobb lenne a bankban tartani a fizetésemet, nem a "párnám alatt".
    nagy elvárásaim nem lennének, egyszeri ingyenes pénzfelvételi lehetőség, és hogy 6-7k környékén legyen az éves költségem.
    Melyik bankot, számlacsomagot tudnátok ajánlani? A Gránit bankot ajánlották a debreceni topikban, de nincs nálunk irodájuk, ami fontos lenne, mert mint írtam, szeretném a fizum nagyobb részét berakni minden hónapban.

    Köszi!

  • SOAD19

    addikt

    válasz axioma #4920 üzenetére

    Ja, igen, nem is csoda, hisz mo, jobban teljesít! :P
    A linkelt oldal kalkulátora alapján FHB, meg a Unicredit tűnik jónak. Először a Raiffeisent néztem ki, csak utána vettem észre, hogy a kalkulátor a kedvezményes haví díjjal számol, ahhoz meg 280 eft befizetés kell, vagy több milliós megtakarítás...
    Most nézem az Axa-t, de nem találom a számlacsomagok leírását. :(((

    [ Szerkesztve ]

  • SOAD19

    addikt

    Sziasztok!

    Van valakinek tapasztalata a Takarékbankkal illetve a CIB bankkal? Jelenleg az előbbinél vagyok, de az valami rémálom, főleg az ebankjuk. Vagy két éve nem lehet a hitelkártya forgalmat lehívni, így nem is használom azt a kártyát. Az ebankjuk is egy rossz vicc. Anno mikor még fhb volt, akkor lehetett telefonkártyát feltölteni, autópálya matricát venni, stb. Most meg semmi. A CIB-nél van most, ez a 20k-s bónusz, itt ph-n ajánlotta az egyik fórumtárs magát, hogy mindketten jól járnánk. Melyik bank jelenleg a legjobb alternatíva, ha 200k alatt keresek (kb. 175-205k)? Nagy elvárásaim nincsenek, használható ebankm, havi párszor utalok csak (próbaterem bérleti díj, lakáskassza), kp felvétel max. havi 2*, inkább kártyával szeretek fizetni.

  • SOAD19

    addikt

    Köszi a véleményeket a CIB-bel kapcsolatban. Bár akkor nem egyértelmű, hogy akkor kell-e nekem a hard token, vagy sem. Szoktam mobilról is, meg pc-ről is belépni ebankra. Azért jó lenne, ha nem csak pc-ről lehetne, ha esetleg mondjuk az ember nincs otthon, elutazott valahova, ahol csak a mobil áll rendelkezésre. Akkor ha jól értelmeztem, valaki szerint hard token nélkül is működhet a dolog mindkét eszközön, nem szükséges a hard token?
    Illetve lenne még egy kérdésem, hátha valakinek infója erről. A mostani bankomnál vettem anno szuper állampapírt. Mi van, ha letelik az 5 év, és visszautalják a pénzt a számlámra, ami már más banknál van? Lehúznának vajon, kezelési ktg, átutalás ktg. címszóval, stb, és ha igen kb. mennyivel? Lehet érdemes lenne maradnom, bár még 2 év van hátra, 2024 júniusáig.

    #25006 dredjudge84
    Köszi! De, ahogy látom náluk, "csak" 5k-t adnak, ez a CIB-nél 20k, ami kicsit vonzóbb. Arra is gondoltam, hogy belépek a CIB-hez, aztán anyámat is beszervezem, neki aztán tényleg mindegy, hogy melyik banknál van, ő gyakorlatilag nem használja az ebankot, havi 12 pénzlevétel, és kártyával való vásárlás, max nagy ritkán netes vásárlás, bár még ebben is segíteni kell még neki. Így én 40k-val "gazdagodnék", ami jól jön, ebben az ínséges időkben. :) A Takarékbanktól nem hiszem, hogy rosszabb lenne, ez a CIB, aztán ki tudja. :D

Új hozzászólás Aktív témák