Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    válasz Flashcash #3603 üzenetére

    Koszi, bar nem terveztem azzal a kartyammal vasarolni, de ha talalok valami egydolcsis cuccot amibol tobb kell, csinalhatok egy tesztet a kartyaimmal, melyik mennyit terhel. Mondjuk jo lenne nem paypalra regisztraltatni, hanem kozvetlen kartyas fizetes... erdekes lenne az osszehasonlitas [bar szerintem torzitani fogja az eredemnyt, hogy az egyes bankok nem feltetlen ugyanazon datum szeirnti arfolyamon terhelnek, es kozben maszkalhat a forint is].

  • doc

    nagyúr

    válasz Flashcash #3603 üzenetére

    a CITI es a CIB a ket legrosszabb arfolyamon valto bank :)
    ezt kikerulendo van nekem a CITInel USD-s es EURos szamlam is, amire KP-ben tudok befizetni (vagy ha netan eppen eros lenne a forint, amire a kozeljovoben semmi esely nincs, akkor forintot odautalva valtani), a kartyat meg atallitani ra vasarlas elott, igy nincs valtasi koltseg

    axioma:
    "Mondjuk jo lenne nem paypalra regisztraltatni, hanem kozvetlen kartyas fizetes... erdekes lenne az osszehasonlitas "
    NE!!
    a kartyaadataidat SOHA, ismetlem S O H A ne add meg a neten (foleg ne valami kinai/hindusztani/stb ismeretlennek, egy Amazonnal szemben azert nem erdemes erolkodni)!
    raadasul ertelme sincs, a Paypalos vasarlas is pontosan ugyanaz mintha a kartyaddal fizetnel kozvetlenul, csak vedve vagy az atveres ellen (illetve a Paypalnak vannak meg egyeb extra funkcio is, pl. tud o is devizat valtani, de altalaban nagyon pocsek arfolyamon szamol, szoval nem erdemes)

    osszehasonlitani meg mit akarsz mivel?
    MOD: ja latom, bankokat. ehhez nem kell vasarolni, a bankok honlapjan mindig megtalalod az aktualis devizaeladasi arfolyamokat

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák