Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Angie™

    addikt

    válasz RR-13 #32082 üzenetére

    Most elbizonytalanítottál. Fillére pontosan nem követem, de érzésre meg szokott lenni. Igaz, most visszanéztem a számlatörténetemet, és volt novemberben és decemberben is ilyen korrekcióm, de volt vásárlási jóváírásom is és úgy gondolom, vagy úgy gondoltam, hogy ez miatt vonták le. Akkor ezt le fogom tesztelni pontosabban, csak kellene hozzá egy olyan hónapot csináljak mikor nincs visszatérítésem :)

    Jó hogy minden felmerül, felmerülhet ebben a topicban :) Pont azt mosolygtam ma magamban, hogy szoktátok mondani, hogy az OTP-s témát ne itt, meg van topicja, meg azért van külön mert akkor elveszne a többi kissebb bank az OTP között. NA, nézzétek meg, hogy hány hozzászólás van az OTP és hány ebben a topicban :) A számok önmagukért beszélnek, hogy hol-mi-hol veszne el :DDD


    :P

    [ Szerkesztve ]

    ⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

Új hozzászólás Aktív témák