Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brandynew

    őstag

    válasz cocka #19781 üzenetére

    Azért ez elég meredek :) Nyilván itt kijönnek a generációs különbségek, én és sokan mások egyáltalán nem tapasztalják azokat a zavaró dolgokat, amiket leírtál. Illetve abban is különbözünk, hogy mit gondolunk arról, mire való a mobiltelefon. Én pl. telefonálásra és sms-re már nagyon ritkán használom, ha nem hívnának rajta, meg tudnék lenni a funkciók nélkül. Számomra egy kisméretű számítógép, ami mindig nálam van, azon dolgozom, azon ügyintézek stb., mert nagyon praktikus, könnyen kezelhető, gyors. Szvsz. az okostelefon már csak a nevében telefon, elsősorban nem klasszikus telefonálásra való, az csak egy plusz funkciója.

    Most már látom, hogy miért nem tudtál Curve-re regisztrálni.

    Persze mindezzel semmi gond nincs, nem kell mindenkinek okostelefont használnia és élni az új technológiai megoldások nyújtotta lehetőségekkel.

    [ Szerkesztve ]

  • tonyrulez

    őstag

    válasz cocka #19781 üzenetére

    Hát én nem csak elvből, hanem azért, mert agyfaszt kapok az érintőtől. Soha nem úgy reagál, ahogy akarom. Úgy reagál Meg ez az összetologatósdi. Ezt nem értem Meg sakkozzam ki, hogy melyik ikon mit jelent. Magától értetődőek, egyébként van pár db amit minden app használ, ennyit kell megjegyezni Tükröződik napon.. A butatelefon is Akkuk nem bírnak 2 hetet se. stb.. Annyit biztos nem, de 2 napot igen. Valamikor meg alszik az ember, addig pl. csak rá tudja dugni töltőre Ja meg ez a letiltjuk az usbn keresztüli fájlmásolást. (nehogy már egyszerűen a gépedre tudj másolni, ahhoz is root jog kéne LOL) Lehet Appleval kevered, Androidon simán megy, root nélkül Az appos inkompatibilitásról nem is beszélve. Nem találkoztam ilyennel Meg egyik app csak root jogokkal műxik, másik csak root nélkül. Pár ilyen app van amire aztán tényleg nincs szüksége az embernek. Régen rootoltam, ma simán elvagyok nélküle Az ilyenek miatt meg trükközzél vagy rootolt vagy rootolatlan állapotot hozz létre. felesleges Örökké rendszerfrissítések, app frissítések. Rendszerfrissítés nem túl gyakori, sőt, többségében örül az ember ha kap 1-2 frissítést. Appok maguktól frissülnek, semmi teendő vele, észre sem venni. Az appok nagyja egy bughalom. Nem kell azt használni, majd 200 appom van telepítve, egyikkel sincs gond Rengeteg felesleges letörölhetetlen app. adb-vel törölhető, még root sem kell. Egyébként hely pedig van, felesleges törölni, max. elrejted az ikont
    Tényleg csak felidegesít.
    Nekem a telefonnál az a lényeg, hogy működjön: hívásra és smsre használható legyen. A többi parasztvakítás abszolút nem érdekel. Én pl. örülök hogy nem kell fényképezőt, walkmant, rádiót, autós navigációt, bankkártyát, papír bérletet és egy laptopot magammal hurcolnom csak pár alapvető dolog elvégzésére. Engem inkább a méretük zavar, ez már nem "féltégla", hanem komplett tégla méret. Kompakt okostelefon alig van, azok is drágák.

    Emellett van butatelefonom sportoláshoz, Samsung S5610, mai napig imádom.

    [ Szerkesztve ]

    4 8 15 16 23 42

Új hozzászólás Aktív témák